Ali Özgentürk’ün Son Filmi “Görünmeyen” Yakında ! Sinemalarda

.

Ali Özgentürk’ün son filmi Görünmeyen filminin fragmanını izlemek bile bu kadar zahmetliyken filmin 15 Temmuz’da vizyona girmesine insan pek inanamıyor.
Vizyona girmesine sadece 1.5 ay kalmış bir filmin internette ne bir afişi,ne bir web sitesi,ne de sosyal medyada bir sayfası var.Filmin dağıtımını üstlenen UIP de olmasa vizyon tarihinden bile haberimiz olmayacak.Halbuki bu film çok konuşulan bir filmdi.İstanbul Film Festivali’nde sahne aldı.Hatta oradan bir ödülle de döndü.Umarım film vizyon tarihini biraz daha ileriye atar yoksa gişede büyük hüsrana uğrarlar.

Ali Özgentürk son filmi Görünmeyen’de dedesinin elli yıl önce günlüğüne yazdığı satırlardan yola çıkarak dönemin en parlak klasik müzik bestecilerinden Macar Béla Bartók’un 1930’lu yıllarda Türk müziğini keşfetmek için Anadolu’ya yaptığı zorlu yolculuğu ve bu yolculuğun günümüze yansımalarını aktarıyor. Bartók’un bu yolculuğu, farklı kültürlerden gelen ve evlilik arifesindeki Recep ve Ebru’nun bilmedikleri ortak geçmişleriyle yüzleşmelerine de sebep olacaktır. Filmde besteciyi ünlü Alman aktör Udo Kier canlandırıyor.

Kaynak : Maltepe escort

Görünmeyen Filmi Fragman İzle

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Ali Özgentürk’ün Son Filmi “Görünmeyen” Yakında ! Sinemalarda

  1. Ali Özgentürk yönetmenlik kariyerinde iyi işlere imza atmış bir yönetmen. Bunun en büyük örneğide 2000 yılında yönetmiş olduğu balalayka filmidir. Eğer aynı özveri ve titizlikle çalışırsa gerçekten iyi bir film olacağını düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.