Adam Sandler’ın Son Filmi:Jack and Jill

Adam Sandler, Happy Madison yapımı yeni filmi Jack and Jill/Jack ve Jill’de filme adını veren rolleri canlandırıyor.
Jack neredeyse kusursuz bir hayat yaşamaktadır, sabit ve sinir bozucu bir istisnayı saymazsak tabii: ikiz kız kardeşi Jill. Jack, her yıl şükran gününde boğucu ve hayatını alt üst eden kız kardeşinin ziyaretine katlanmak zorundadır. Hafta sonunu kapsayacak bu ziyaret bir aya uzadığında, kardeşler sadece ikizlerin yapabileceği şekilde tartışır, kavga eder, birbiriyle alay eder. Jill’in hiç gitmeyeceğini anlayan Jack, kurduğu çeşitli planlarla Jill’i görmeyi en sevdiği yere göndermeyi ummaktadır– ülkenin diğer ucuna.

Yönetmen Dennis Dugan, Jack and Jill/Jack ve Jill adlı komedide Adam Sandler’la sekizinci kez bir araya geliyor. “Prodüksiyon aşamasının ortalarında bir yerlerde Adam’ın Jack’i oynadığını ama Jill’in bambaşka bir kişi olduğunu düşündüm. Adam kamera dışında Jill gibi davranmıyordu; ama bir sure sonra Jill gerçekten bir rol verdiğimiz ve tesadüfen Adam’a benzeyen bir kadınmış gibi gelmeye başladı.”

Sandler, filmde büyük vurgunu yapmasına—ya da anlaşma iptal olursa felakete uğramasına— sadece bir reklam kalmış, Jack,adında bir reklam şirketi yöneticisini canlandırıyor. Bu karmaşaya dahil olan ikiz kız kardeşi Jill ise, işleri daima olması gerektiğinden çok daha karmaşık hale getiren biridir.

Jack ve Jill (Jack and Jill) filmi ülkemizde 10 Şubat’ta vizyona girecek.

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı