Justice League | Türkçe Altyazılı Fragman

DC evreninden bir yıldızlar geçit töreni daha… Justive League (Adalet Birliği) Kasım ayında Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor.

Superman’e olanlardan sonra, insanlığa olan inancı, Bruce Wayne’in öncekilerden daha da güçlü bir düşmana karşı yeni arkadaşı Diana Prince’in de yardımını almasına neden olur. Batman ve Wonder Woman birlikte hareket ederek, yeni uyanan bir tehdide karşı, meta insanlardan oluşan bir takım oluştururlar.

Ancak, bu eşi benzeri görülmemiş kahramanlardan oluşan takıma rağmen – Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve Flash – gezegeni bir felaketten kurtarmak için yine de geç kalmış olabilirler.

Yönetmen koltuğunda Zack Snyder var. Snyder daha önce Watchmen, Man of Steel, Sucker Punch gibi filmleri yönetmiş olmasından dolayı çizgi roman dünyasına oldukça yakın olduğunu söyleyebiliriz.

Türkçe altyazılı fragmanı aşağıda, Kasım’a sabır çekmeye başlayabilirsiniz.

Yusuf Ünal

Türkiye'nin en uzun soluklu yayın yapan sinema blogunun kurucu editörü.

3 Replies to “Justice League | Türkçe Altyazılı Fragman

  1. Efsanelerin tek bir dizide toplandığı nadir filmlerden birisi. Suicide Squad ‘tan sonra DC yine yapmış yapacağını. Fragmanı beni mesh etti.

  2. Heyecanla beklediğim filmlerden biri. Filme flash karakterinin dahil olması bence mükemmel olmuş fakat umarım Ezra Miller böyle bir karakteri canlandırmakta yetersiz kalmamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir