Justice League | Türkçe Altyazılı Fragman

thumbnail

DC evreninden bir yıldızlar geçit töreni daha… Justive League (Adalet Birliği) Kasım ayında Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor.

Superman’e olanlardan sonra, insanlığa olan inancı, Bruce Wayne’in öncekilerden daha da güçlü bir düşmana karşı yeni arkadaşı Diana Prince’in de yardımını almasına neden olur. Batman ve Wonder Woman birlikte hareket ederek, yeni uyanan bir tehdide karşı, meta insanlardan oluşan bir takım oluştururlar.

Ancak, bu eşi benzeri görülmemiş kahramanlardan oluşan takıma rağmen – Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve Flash – gezegeni bir felaketten kurtarmak için yine de geç kalmış olabilirler.

Yönetmen koltuğunda Zack Snyder var. Snyder daha önce Watchmen, Man of Steel, Sucker Punch gibi filmleri yönetmiş olmasından dolayı çizgi roman dünyasına oldukça yakın olduğunu söyleyebiliriz.

Türkçe altyazılı fragmanı aşağıda, Kasım’a sabır çekmeye başlayabilirsiniz.

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

3 Yorum “Justice League | Türkçe Altyazılı Fragman

  1. Heyecanla beklediğim filmlerden biri. Filme flash karakterinin dahil olması bence mükemmel olmuş fakat umarım Ezra Miller böyle bir karakteri canlandırmakta yetersiz kalmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı