21 (2008)

.

İşini şansa bırakmak istemeyen dehalar için blackjack kusursuzdur.Ama her oyun birşeyler getirir ve götürür.Gelişmeler tüm hayatınızı şansa bırakabilir.

.

Ben Harvard Tıp’a girebilmek için ya çok parasının olması yada bursu alabilecek çok ilginç bir hikayesinin olması gerekir.Ben,matematik hocasından alacağı teklifle ikisine de sahip olabilme imkanına erişecektir.

.

Konusunu gerçek bir hikayeden alan film,Las Vegas’ın parıltılı dünyası,akıl oyunları,para hırsı ve tutkular eşliğinde izleyiciyi fazlasıyla memnun ediyor.Özellikle son 10 dakikada yaşananlar fazlasıyla tatmin edici.Ben rolündeki Jim Sturgess’in rolünün altında ezildiği düşüncesindeyim.Kevin Spacey yine harikaydı.Hangi rolde ne kadar olduğu önemli değil.Onu izlemek gerçekten büyük bir zevk.


Resmi Web Sitesi
IMDB Sayfası
Fragman

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “21 (2008)

  1. Ben de tam ne indireyim diyordum. Across the Universe’de oynayan elemanı görünce tamamdır dedim. Kevin Spacey’e ise ezelden gıcığım. Tipine uyuzum lavuğun ama iyi oyuncu hergele.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.