2017 Yılı İçin Gün Saydıracak Yeni Yılın Merakla Beklenen 17 Filmi

thumbnail

– Transformer 5 Son Şövalye | 23 Haziran 2017

Bir nesli oyuncak figürlerinden çizgi filmlerine kadar etkileyen ve son 10 yıldır da sinema filmleriyle çocukluk anılarımızı tazeleyen efsanevi seri 2017 yılını da ıskalamıyor.

– Uzay Yolcuları | 13 Ocak 2017

Diğerlerine göre kısmen daha yakın ancak Açlık Oyunları serisiyle kitleleri arkasında sürükleyen Jennifer Lawrence’ın bir uzay filminde nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

– Kong Kafatası Adası | 10 Mart 2017

Endüstriyel sinemanın geçmişten günümüze en önemli ikon karakterlerinden biri olan King Kong’un hikayesini bu sefer başka bir açıdan izleyeceğiz. Geçmişte başarılı ve başarısız bir sürü versiyonu oldu ancak Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson ve John Goodman’lı kadro sanırım bize iyi şeyler sunacak.

– Örümcek Adam Eve Dönüş | 7 Temmuz 2017

Kabul edelim ki Örümcek Adam hiçbir zaman cool bir karakter olamadı. Haylaz, pervasız ve haşarı bir karakteri son yıllarda cool havalara sokmak yapımcıların zararınaydı ve hatalarından çabuk döndüler. İşte görmek istediğimiz örümcek !

– Mumya | 9 Haziran 2017

Tom Cruise herkesin sevdiği kusursuz adam. İzleyen iyi film verdiği, yapımcı da iyi para kazandırdığı için adamı seviyor. Onun için bu durumlar da tam bir win-win. Yine Cruisevari bir aksiyon ve yine paranın hakkını verecek. Adam kere adam !

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

1 Yorum “2017 Yılı İçin Gün Saydıracak Yeni Yılın Merakla Beklenen 17 Filmi

  1. Ben şahsen hızlı ve öfkeli 8 filminin çıkmasını bekliyordum diyebilirim özelliklede paul walker adına izlenebilecek bir yapımdı kendisinin emeğii çok oldu çünkü serilerde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı