Kategoriler
Film Listeleri

2017 Yılı İçin Gün Saydıracak Yeni Yılın Merakla Beklenen 17 Filmi

2017 yılı sinema filmleri için oldukça bereketli geçecek gibi gözüküyor. Gelen basın bültenleri, büyük yapım şirketlerinin paylaştıkları görseller hem devam filmleri açısından hem de projeler için oldukça göz dolduruyor.

Yeni yıla girmeden biz de 2017 filmlerini sizler için araştırdık ve film listelerimize dahil ettik.

Eksik yazılı ve görsellerle birlikte liste daha da zenginleştirilebilir, siz de yorumlarınızı bizimle paylaşarak listenin olgunlaşmasında katkıda bulunabilirsiniz.

– The Fate of the Furious | Hızlı ve Öfkeli 8 | 14 Nisan 2017

Serinin hayranları için Paul Walker’ın ölümü üzücü olmakla birlikte serinin gidişatı bakımından soru işaretleriyle doluydu. Neyse ki Hızlı ve Öfkeli 8’in fragmanı tüm bunların unutulmasını sağladı. Sürat ve entrika dolu yeni film için şimdiden fanlar sabırsızlanmaya başladı.

– Resident Evil The Final Chapter | 3 Şubat 2017

Popüler video oyununun sinemaya uyarlaması geride bıraktığımız filmleriyle dünya çapında milyar dolar barajı aşan hasılatıyla takipçilerini mutlu etti. Ve artık yolun sonuna gelindi, bu yüzden de oldukça özel.

– Justice League Bölüm 1 | 17 Kasım 2017

En sevdiğin yemeklerin hepsinin akşam yemeğinde masanın üzerinde olması gibi bir şey. Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman… Adını sayamadıklarım kusurumuza bakmasın ama geliyorlar.

– Dunkirk | 21 Temmuz 2017

Söz konusu yönetmen Christopher Nolan olunca beklemek daha da zorlaşıyor.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“2017 Yılı İçin Gün Saydıracak Yeni Yılın Merakla Beklenen 17 Filmi” için 1 yanıt

Ben şahsen hızlı ve öfkeli 8 filminin çıkmasını bekliyordum diyebilirim özelliklede paul walker adına izlenebilecek bir yapımdı kendisinin emeğii çok oldu çünkü serilerde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir